Menü

Hakkımızda

        Firmamız, Hayatın olağan akışında karşılaştığımız mobilyalarımızın kaliteli, ergonomik,  fonksiyonel ve uygun çözümler üretipt, sizlere ferah yaşam alanlarını oluşturmak için arge çalışmaları ile iş yaşantısına devam etmektedir.

Evlerimizde, ofislerimizde ve daha bir çok  sosyal alanlarda , estetik yapıları ile hayatımızın vazgeçilmezi mobilyalarımıza, sanatsal bakış açısı kazandırıp, sizlere bunları sunarak ile hedeflerimize ilerliyoruz.

Üretimimizi, teknolojik alt yapı ile desteklerken doğanın bizlere hediyesi olan kütük ham maddesine sanatsal bir kimlik kazandırıp hizmetinize sunmak ile kalmıyor, Yeni nesillere yaşanabilir mekanlar bırakmanın yanında, yaşanabilir bir dünya düşüncesi ile üretim gerçekleştiriyoruz.

Üretilen her ürünün, doğamızın eşsiz değeri olan ağaçlarımızdan birer kayıp olduğunun bilincinde olarak, yeni ağaçların yeşermesi için gerekli projelere de imza atmayı da kendimize bir borç biliyoruz. Doğa sevgisinin  yeni nesillere aktarımını önemsiyor, destekliyor ve ticari kaygı ile değil yaşanabilir bir dünya bırakma arzusu ile hareket ediyoruz.

Sinay Mobilya Tasarım olarak, doğayı yaşatmayı unutmadan, yeryüzünün kıymetleri arasında olan insanoğlunun kaliteli, konforlu ürünlere ulaşmanı sağlarken, üretim hatların da teknolojik alt yapı ile insan zekasını , iş gücüne ve estetik bakışının harmanlayarak istihdam oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Ürünlerin zamanında teslim ve üretimini teknolojik yenilikleri bünyemize katarak, var olduğumuz güzel Ülkemize ve Dünyanın farklı noktalarında oluşturmaya çalıştığımız noktalara yaptığımız ihracatlar ile Ekonomimize bir damlada olsa katkıda bulunmak istiyoruz.

 

 Misyon ;

        Üretimimizi, teknolojik alt yapı ile desteklerken doğanın bizlere hediyesi olan Kütük ham maddesine sanatsal bir kimlik kazandırıp hizmetinize sunmak ile kalmıyor, Yeni nesillere yaşanabilir mekanlar bırakmanın yanında, yaşanabilir bir dünya düşüncesi ile üretim gerçekleştiriyoruz. 


Vizyon;

         Sinay Mobilya Tasarım olarak, doğayı yaşatmayı unutmadan,  yeryüzünün kıymetleri arasında olan insanoğlunun kaliteli, konforlu ürünlere ulaşmanı sağlarken, üretim hatların da teknolojik alt yapı ile insan zekasını , iş gücüne ve estetik bakışının harmanlayarak istihdam oluşturmayı kendimize ilke ediniyoruz. Bu hedefi kendi bölgesi ile sınırlı kılmayıp yurtta ve cihanda ilkesi ile geleceğe doğru hareket ediyoruz.