Menü

Gizlilik Sözleşmesi & Garanti Koşulları

Alışveriş Güvenliği


   Online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde SSL sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

·         İçiniz rahat olsun. Sinaymobilyatasarim.com.tr, kişisel bilgileri, kart numaralarını ve şifreleri kayıt etmez, kesinlikle saklamaz. Sitemizden yapıyor olacağınız her ödeme esnasında kredi kartı bilgilerini yeniden girmenizin asıl sebebi de budur. 

·         SSL Sertifikamız;
sinaymobilyatasarim.com.tr, kredi kartı işlemlerinizin 256 bit standart SSL bağlantısıyla güvence altında olduğu bir çevrimiçi alışveriş sitesidir. Ayrıca sitemiz, kendi sosyal medya ve pazarlama kanallarımız haricinde,  dış link içermez, müşterileri başka sitelere yönlendirmez.

·         3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik;
3D Secure, çevrimiçi alışverişte yüksek bir güvenlik sağlamak amacıyla kart şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kişisel kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde kullanıcıların tanımladıkları şifrelerle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "Secure Code" adı verilir.

·          Bu yöntemle yapılan alışverişin sonlandırılabilmesi için; kart sahibinin, kendi kredi kartının bağlı olduğu banka tarafından verilen özel bir şifreyle yapılan işlemi onaylaması gerekmektedir. sinaymobilyatasarim.com.tr den yapacağınız alışverişlerde, bağlı olduğunuz banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure ile ödemelerinizi çekinmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Koşulları

Garanti süresi ve koşulları nelerdir ?

*Garanti Süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve en az 2 yıldır.

*Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.

*Malın montaj kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından ve montaj esnasında oluşabilecek hasarlardan kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

*Ürünün tamir süresi en fazla 20 iş günüdür. Bu süre, ürün şirketimize ulaşması ile birlikte mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. 

*Ürünün tamiri için gereken azami sürenin aşılması durumunda ürünün yenisi kullanıcıya tahsis edilecektir.